HatayDuyuru.com Hatay''ın ilan ve duyuru sayfası » KİRALIYORUM » Elektrikli küçük ev aletleri » KuluçMak 12 li Küçük Kuluçka Makinesi

199.00 TL KuluçMak 12 li Küçük Kuluçka Makinesi

İşaretle Spam Sınıflandırılmamış Tekrarlandı Sona eriyor Saldırgan

Elektrikli küçük ev aletleri Published date: 26/11/2017
  • Ülke: Türkiye
  • İl: HATAY
  • İlçe: Antakya
İLAN :

KuluçMak Küçük Kuluçka Makinası

12 yumurta Kapasiteli küçük boy kuluçka makinası, 12 tavuk yumurtası, 48 sülün, 48 keklik, 48 papağan, 48 bıldırcın yumurtası kapasitelidir. Kullanımı kolay yüksek çıkım randumanı ile rahatlıklar kullanabileceğiniz dilediginiz zaman dilediğiniz yere rahatlıkla taşıyabileceğiniz Tam otomatik kuluçka makinesidir. Makine kaliteli Seffaf plastikten üretilmiştir, makinenin dışından rahatlıkla içeriyi izleyebilir çıkım zamanı civcivleri rahatlıkla gözetim altında tutabilir müdehale edebilirsiniz.

Makinenin yanında promosyon olarak civciv yemliği civciv suluğu döl kontrol lambası, ve nem için su takviye şişesi gönderilecektir.

12’li Küçük Kuluçka makinası elinize ulaşınca yumurtaları makine içerisine yerleştirmeden önce makineyi kontrol edin ısı, nem değerleri ve çevirme konusunda bir olumsuzluk görürseniz vakit kaybetmeden KuluçMak iletişim numaramızı arayın lütfen.

KuluçMak Kuluçka Makineleri üretim hatalarına karşı 1 yıl garanti Kapsamındadır.

Ödeme Şekli

Kredi kartiyla yada nakit olarak kapıda ödeme imkanı vardır.

Kuluçka makinası için nem, ısı ve çevirme olmassa olmaz unsurlardandır. Küçük 12’lik kuluçka makinası bu konuda işinizi kolaylaştıracak çok iş gücü gereksinimi olmadan kuluçkadaki yumurtaları rahatlıkla çıkaracaktır. Küçük 12 li kuluçka makinesine yapmanız gereken müdehale sadece nem için su eklemek olacaktır, 18 günlük gelişim ve son 3 gün çıkım aynı makine içerisinde gerçekleşir ayrı bir çıkım makinesine ihtiyaç yoktur, Yalnızca yapmanız gereken müdehale 18 gün sonunda multiviyol’ü makine içerisinden çıkarmak viyoldaki yumurtaları makine içerisine bırakmak olacaktır.

Siz hobici kişilere kuluçka makinası yapım malzemelerinin yarı fiyatlarına tam otomatik kuluçka makinası imkanı sunuyoruz, Kuluçka makinesi yapım malzemelerinin fiyatlarını dilerseniz kabaca bir gözden geçirelim.

1 ad: dijital termostat ısı nem çevirme, kuluçka kontrol cihazı en uygun fiyatları 200 tl

1 ad: 80 Wat kuluçka rezistansı fiyatı 25 tl

1 ad: kuluçka makinesi nem nozülü fiyatı 75 tl

2 ad: kuluçka hava sirkülasyon fanı fiyatı 30 tl

1 ad: 12 yumurtalık viyol ve otomatik çevirme motoru fiyatı 35 tl

+ kuluçka makinası kabini için kullanılacak malzeme vs + işçilik düşündügümüz zaman siz hobiciler için çok ideal bir makinedir bu tam otomatik küçük makine kuluçka makinası yapım malzemelerinden daha ucuza gelmektedir.

12’lik Küçük Kuluçka Makinası'nı direk güneş ısığından koruyunuz direk güneş ışığında kalan makinenin iç ısısı istenilen ısının üzerine çıkabiliyor bu durumda civcivlerin yumurta içerisindeyken ölmelerine sebep oluyor ne yazık.

12 Yumurta Kapasiteli küçük kuluçka makinası size strafor köpük koruması içerisinde gönderilecektir strafor’u çöpe atmamanızı kaybetmemenizi tavsiye ediyoruz kışın çok soguk olan bölgelerde yaşıyorsanız çok işinize yarayacaktır elektrik giderlerini minimum’a indirecek ve elektrik kesintilerinde makinenin iç ısısı eksilmeyecektir, kış aylarında makineyi köpük korumasının içinde tutmanızı tavsiye adiyoruz.
ister hatay da olun ister hakkari de kapınıza kadar gönderim yapıyoruz


Telefon: 0544 455 78 87
Cep telefonu: 0545 687 80 40
Fax:

İletişime geç

Faydalı bilgiler

  • Başkaları tarafından dolandırılmamak için lütfen hiç kimseye para havale etmeyiniz, malı yerinde görüp alınız.
  • Hiçbir zaman posta veya banka havalesi ile ödeme yapmayınız
  • Kendi bulunduğunuz bölge haricinde mal almayınız, bu sizi sahte çek ve havalelerden koruyacaktır
  • Hatayduyuru sitesi hiçbir surette para havalesi, online para transferi veya ilan sahipleri tarafından satılan ürünlere garanti vermez.